اولین نشست هماهنگی برگزاری نهمین نکوداشت روز جم به ریاست محمد حسینی فرماندار برگزار شد

به گزارش دبیرخانه دائمی نکوداشت روز جم، نشست هماهنگی نهمین نکوداشت روز جم با حضور اکسیر رئیس شورای شهر جم، نمایندگان شرکت های مستقر در منطقه به ریاست محمد حسینی فرماندار برگزار شد.

محمد حسینی فرماندار جم در این نشست با تاکید بر اهمیت بسط شور و نشاط در شهرستان، روز جم را فرصتی مهم برای ایجاد نشاط و شادابی دانست و افزود: باید ضمن توجه به محتوای برنامه های روز جم، معرفی ظرفیت های انسانی و دستاوردهای شهرستان به کشور و استان در برنامه ریزی ها لحاظ شود.

وی با تاکید بر برگزاری با کیفیت برنامه های روز جم خاطر نشان کرد: لازم است همه دستگاه ها و شرکت های مستقر در منطقه در راستای برگزاری باشکوه برنامه ها نهایت همکاری را انجام دهند.

رئیس شورای شهر جم هم در این نشست با بیان اینکه برنامه های متنوعی برای نهمین نکوداشت روز جم در نظر گرفته شده است افزود: تلاش داریم برنامه ها با نهایت کیفیت و در تراز نام جم برگزار شود.

عبدالحسین اکسیر با تقدیر از همکاری دستگاه های اجرایی و شرکت های مستقر در منطقه در برگزاری هشتمین نکوداشت روز جم اظهار امیدواری کرد مشارکت شرکت ها در برگزاری نهمین نکوداشت بیشتر از سال قبل باشد.

در این نشست راهکارهای برگزاری مطلوب و با کیفیت برنامه های روز جم مورد بررسی قرار گرفت و نمایندگان شرکت های مستقر در منطقه آمادگی خود را برای مشارکت حداکثری در برگزاری برنامه های روز جم اعلام کردند.