مسئول دبیرخانه دائمی نکوداشت روز جم گفت: ویژه برنامه یازدهمین نکوداشت روز جم، دوشنبه ۲۵ اسفندماه از بستر آپارات و اینستاگرام به صورت زنده پخش می شود.

به گزارش دبیرخانه روز جم؛ یزدان شهید زاده با اعلام زمان و برنامه نکوداشت روز جم خبر افزود: با حمایت شورا و شهرداری جم و تلاش اعضای دبیرخانه دائمی نکوداشت روز جم، یازدهمین نکوداشت این روز بزرگ، مطابق رسم هر ساله روز دوشنبه ۲۵ اسفندماه حوالی ساعت ۲۰ برگزار می شود.

وی اضافه کرد: در این برنامه سعی کردیم با تجلیل از کادر درمان و مدافعان سلامت که روز های سخت و طاقت فرسایی را پشت سر گذاشتند قدران زحمات عزیزان در نظام سلامت باشیم.

شهیدزاده اظهارداشت: معرفی چهره های سال شهرستان در پنج حوزه و برگزاری کنسرت حیدر هدایتی با نام هنری “حیدو” هنرمند برجسته شهرستان در حوزه موسیقی، که با تازگی اولین آلبوم خود را منتشر کرده و همچنین استنداپ کمدی چهره مطرح کشوری عباس رضازاده از برنامه های یازدهمین نکو داشت روز جم است.

این برنامه در بستر فضای مجازی از طریق آپارت و اینستاگرام دبیرخانه دایمی روز جم پخش خواهد شد، از شهروندان عزیز تقاضا می کنیم برای مشاهده برنامه با کیفیت بالاتر و مصرف نیم بهای اینترنت این برنامه را از طریق آپارت دبیرخانه و نشانی اینترنتی که به زودی اعلام می شود تماشا کنند.