رئیس شورای شهر انارستان گفت: نهمین نکوداشت روز جم با وجود اظهار و نظرهای مختلف ،انتقادها و پیشنهادها به خوبی و خوشی پایان یافت.

به گزارش آوای بوشهر؛ حسین نوروزی نژاد افزود: بر خود فرض میدانم از علی دانشمند مسئول دبیرخانه دائمی این نکوداشت، رییس و اعضای محترم شورای اسلامی شهر و شهردار جم، نهایت سپاس و امتنان را داشته باشم.

وی افزود: امسال نیز برای مردم شهر انارستان این نکوداشت ارمغان لبخند و رضایتمندی بود. انتخاب دو جوان در بخش برترینها ، آقای شبیر فکوریان در بخش اجتماعی و زیست محیطی و خانم سعیده نوروزی در بخش ورزش و همچنین آقای حیدری ،دانش آموز شایسته‌ی تقدیر در بخش شعر،به جوانان این شهر فرهنگی باور خواستن،توانستن را قوت بخشید.

نوروزی نژاد اضافه کرد: اجرای کنسرت در پارک آزادی شهر که مشارکت شورای اسلامی و شهرداری انارستان را نیز همراه داشت ،با استقبال فراوان جوانان و تقویت نشاط اجتماعی همراه بود.

رئیس شورای شهر انارستان گفت: در پایان ضمن تشکر مجدد از همه ی دست اندر کاران برگزاری روز جم ،با توجه به اینکه برنامه ها در زمینه ی فرهنگی ، علمی و … طراحی شده و بازده خوب و مثبتی دارند. امید آن می رود که نهادها و افراد تأثیرگذار بیشتری برای مشارکت و کمک به این رویداد وارد صحنه شوند