اعضای دبیرخانه دائمی نکوداشت روز جم با امام جمعه این شهر دیدار کردند.

به گزارش دبیرخانه روز جم؛ امام جمعه جم در این دیدار گفت: جم تاریخ کهن و پیشنیه بزرگی دارد برای گرامی داشتن نام بزرگ جم در کنار دبیرخانه نکوداشت روز جم خواهیم بود.

حجت الاسلام محمد محمدی امام جمعه شهر جم با بیان اینکه جم، ظرفیت های گسترده ایی در حوزه های فرهنگی و گردشگری دارد که نباید از آن غافل بود خواستار نگاه ویژه دبیرخانه به جغرافیای جم، تاریخ شهرستان و استفاده از ظرفیت ها و منابع انسانی در یازدهمین نکوداشت روز جم شد.
وی با تاکید بر کیفی شدن برنامه های روز جم اظهار داشت: باید با نگاه به وضعیت سابق و فعلی جم و توجه به داشته های این دیار، پیشرفت و توسعه در ابعاد مختلف را دنبال کرد و دبیرخانه روز جم می تواند در این زمینه نقش موثری ایفا کند.

محمدی با تشکر از اعضای دبیرخانه دایمی روز جم افزود: جوانانی در دبیرخانه روز جم حضور دارند که در صحنه های فرهنگی شهرستان انسان های توانمندی بوده و امیدواریم که امسال نیز برنامه هایی با خروجی مطلوب، کارنامه یازدهمین نکوداشت روز جم را به یادگار بگذارند.

یزدان شهید زاده مسئول دبیرخانه دائمی نکوداشت روز جم نیز ضمن تحسین نگاه فرهنگی امام جمعه از همدلی و همراهی امام جمعه شهرستان تقدیر کرد و به تشریح برخی برنامه های یازدهمین نکوداشت روز جم پرداخت.