رئیس شورای شهر جم در شب فوتبالی جم گفت: به جوانان اعتماد داریم و برنامه های روز جم امسال با استفاده از ظرفیت نخبگان و جوانان باشکوه تر برنامه ریزی شد.

به گزارش روابط عمومی دبیرخانه دائمی همایش روز جم؛ عبدالحسین اکسیر با بیان اینکه جم امروز با گام های بلندتری به سوی موفقیت گام برمی دارد افزود: روز جم بهانه ایست برای بودن در کنار هم و ارج نهادن به جم و آنان که برای سربلندی اش تلاش می کنند.

وی با تاکید بر اینکه هشتمین نکوداشت روز جم با اعتماد به جوانان و نخبگان متفاوت تر از همیشه برنامه ریزی شد خاطر نشان کرد: به توانمندی های جوانان و نخبگان در شورای شهر باور راسخ داریم و امروز نتایج این برون سپاری را در برنامه های مختلف نکوداشت روز جم می توان دید.

اکسیر اظهار داشت: هر جا از نگاه مردم بهره بردیم موفق بودیم. باید نگاه جوانان را در تصمیم گیری ها دید و از ایده های خلاق نخبگان بهره برد.

وی اضافه کرد: در کنار موفقیت های بزرگ جوانان و نخبگان جم باید از تیمی یاد کرد که نام جم را جهانی کرد.

رئیس شورای شهر جم به تقدیر از هواداران تیم فوتبال پارس جم پرداخت و گفت: هواداران پارس جنوبی جم با متانت و نمایش فرهنگ غنی جم اثبات کردند جم بزرگ است و طرفداران فوتبال را به تحسین واداشتند.

عبدالحسین اکسیر با بیان اینکه خوشحالیم که با ویژه برنامه های نکوداشت روز جم، سهمی در شادی مردم عزیز شهرستان داشته ایم یادآور شد: نگاه شورای شهر جم توسعه زیرساخت های ورزش شهرستان برای افزایش نشاط اجتماعی است و در این راستا، استخر سرپوشیده جم به مناقصه می رود