دبیرخانه دائمی نکوداشت روز جم از همه ی افرادی که می توانند با ایده های خود ، دهمین نکوداشت روز جم را پربارتر کنند دعوت به همکاری کرد.

به گزارش دبیرخانه دائمی نکوداشت روز جم؛علی دانشمند مسئول دبیرخانه دائمی همایش نکوداشت روز جم با اعلام این خبر گفت تلاش می کنیم با استفاده از ایده پردازی های اهالی شهرستان جم ، دهمین نکوداشت روز جم را با کیفیتی بالاتر از دوره های قبل برگزار کنیم.

مسئول دبیرخانه دائمی همایش نکوداشت روز جم گفت در همین راستا از همه ی کسانی که ایده ای برای برگزاری برنامه های با کیفیت تر در روز جم دارند تقاضا می شود با تکمیل فرم ثبت نام، اطلاعات تماس و زمینه ی همکاری را برای دبیرخانه ارسال تا پس از آن در نشست های حضوری بتوانیم از ایده های آنها استفاده کنیم.

دانشمند تصریح کرد همه ی افرادی که فکر می کنند ایده های نو برای برنامه ها دارند فارغ از میزان تحصیلات ، سن و جنسیت می توانند اطلاعات خود را برای ما ارسال کنند.

مسئول دبیرخانه دائمی همایش نکوداشت روز جم ابراز امیدواری کرد دهمین نکوداشت روز جم نیز همچون دوره های قبل بتواند خیل عظیم علاقمندان به این رویداد فرهنگی اجتماعی را در کنار خود ببیند.

 

لینک ارسال مشخصات تماس