مسئول دبیرخانه یازدهمین نکوداشت روز جم گفت: چهره های برتر سال شهرستان جم در حوزه های علمی، فرهنگی-اجتماعی، هنری، ورزشی و صنعت-اقتصاد در سال ۹۹ معرفی می شود.

به گزارش دبیرخانه دائمی نکوداشت روز جم؛ یزدان شهید زاده با اعلام فراخوان عمومی معرفی چهره های برتر سال ۹۹ شهرستان جم اظهار داشت: با تصمیم دبیرخانه نکوداشت روز جم، چهره های برتر سال شهرستان جم در حوزه های علمی، هنری، فرهنگی-اجتماعی، اقتصاد-صنعت و ورزشی، ۲۵ اسفندماه معرفی می شود.

شهیدزاده اضافه کرد: طی فراخوانی که به صورت عمومی و در سطح شهرستان منتشر شده از دانشگاهیان، فرهیختگان، هنرمندان، ورزشکاران، فعالان فرهنگی و اجتماعی و تلاشگران عرصه صنعت و اقتصاد دعوت می شود جهت معرفی دستاوردهای ملی و بین اللملی خود با مراجعه با سایت دبیرخانه نکوداشت روز جم آثار خود را را ثبت کنند.

وی تصریح کرد: اگر بخش های بیشتری در لیست معرفی چهره های برتر امسال وجود ندارد صرفا بدلیل محدویت زمانی پیش رو بوده که امیدواریم در سال آینده فرصت معرفی چهره ها در حوزه های وسیع تری میسر شود.

شهید زاده یادآور شد: امکان معرفی یک سازمان، تیم ورزشی و یا گروه خاص در حوزه های اشاره شده وجود دارد.

مسئول دبیرخانه دائمی نکوداشت روز جم خاطر نشان کرد: افراد و گروه های مختلف می توانند با مراجعه به سایت اینترنتی دبیرخانه روز جم به آدرس JAM-DAY.IR و یا از طریق لینک زیر به معرفی خود و یا شخص دیگری که احساس می کنند ظرفیت انتخاب به عنوان چهره برتر سال را دارد اقدام کنند.