فرماندار جم گفت: نهمین نکوداشت روز جم بدون کمترین حاشیه و مشکل و در نهایت سلامت و صرفه جویی انجام شد.

به گزارش دبیرخانه دائمی نکوداشت روز جم؛ محمد حسینی در نشست تجلیل از زحمات دست اندرکاران برگزاری نهمین نکوداشت روز جم با بیان اینکه برنامه های روز جم بدون سوء نیت و گرایش های سیاسی برگزار شد تصریح کرد: در سایه وحدت و همدلی موجود در شورا و شهرداری و دبیرخانه نکوداشت روز جم و همکاری سایر ادارات و شرکت های مستقر در منطقه، برنامه های بسیار خوب و موفقی در نهمین نکوداشت روز جم برگزار شد که لازم است این روند تداوم یابد.

وی انتخاب علی دانشمند به عنوان مسئول دبیرخانه دائمی نکوداشت روز جم را تصمیمی شایسته دانست و اظهار داشت: اتکا به جوانان در عرصه های مختلف، رشد و بالندگی جامعه را در پی دارد و برنامه های روز جم هم با رویکرد مطلوب شورا و شهرداری جم و برون سپاری، به بهترین نحو ممکن برگزار شد.

حسینی روز جم را روز مهمی در تاریخ شهرستان جم دانست و خاطر نشان کرد: روز جم با زادروز عالم و دانشمند بزرگ فاضل جمی مقارن است که باید در بزرگداشت این روز مهم، نهایت تلاش را انجام داد تا برنامه هایی در خور روز جم و نام بزرگان جم برگزار شود.

وی با بیان اینکه هیچ برنامه ای بدون حاشیه و مشکل نیست اظهار داشت: با صراحت اعلام می کنم برنامه های نهمین نکوداشت روز جم بدون کمترین مشکل و حاشیه برگزار شد و حتی یک مورد گزارش امنیتی هم در این خصوص نداشتیم که نشان از درایت و حسن نیت برگزارکنندگان برنامه ها دارد.

نماینده عالی دولت در شهرستان جم مطرح شدن نام جم در سطح ملی را مهم دانست و یادآور شد: برخی از برنامه های روز جم در طراز ملی برگزار شد و موجب تحسین بود که امیدواریم شاهد برگزاری بهتر و باکیفیت تر این نوع برنامه ها باشیم.

حسینی در پاسخ به برخی انتقادات در خصوص هزینه های برگزاری روز جم گفت: برنامه های روز جم در نهایت سلامت مالی و صرفه جویی و بدون ریخت و پاش انجام شد که امیدواریم کسانی که از این برنامه باکیفیت فاصله گرفتند تجدید نظر کنند.

وی اضافه کرد: وقتی جمعیتی چند هزار نفری از برنامه فرهنگی استقبال می کند نشان می دهد مسیر درستی انتخاب شده و همه باید حمایت کنیم کارهای بزرگ در عرصه فرهنگی بیش از پیش برگزار شود.

فرماندار جم با اشاره به اقدامات بزرگ عمرانی شهرداری جم افزود: در حوزه عمرانی هم شهرداری و شورای شهر جم پروژه های بسیار خوبی را در دست اجرا دارند که نشان از نگاه بلند شورا و شهرداری دارد.

محمد حسینی به اجرا و بهره برداری ۲۰۰ میلیارد تومان پروژه در سطح شهرستان طی سال ۹۷ اشاره کرد و گفت: این اتفاق بزرگ با همدلی و همراهی مجموعه مردم و مسئولان حاصل شد و امیدواریم این روند تداوم یابد.

وی خاطر نشان کرد: بی تردید نقش رسانه ها در بالندگی و توسعه همه جانبه شهرستان انکار ناپذیر است و لازم است از نقدهای دلسوزانه و دقیق نخبگان و رسانه های شهرستان برای بهبود و ارتقای کیفیت طرح ها و برنامه ها بهره برد.