مسئول دبیرخانه دائمی نکوداشت روز جم در پیامی از همه مسئولان و دست اندرکاران برگزاری برنامه های یازدهمین نکوداشت روز جم تقدیر کرد.

به گزارش دبیرخانه دائمی نکوداشت روز جم؛ یزدان شهیدزاده ضمن تبریک فرا رسیدن اعیاد شعبانیه و عید باستانی نوروز، در این پیام آورده است:

یازدهمین نکوداشت روز جم، فرصتی مغتنم برای هم افزایی و همگرایی بود که با همراهی و همگامی همه مردم و مسئولان شهرستان به ویژه حمایت ویژه شورا و شهرداری جم و اعضای دبیرخانه دائمی نکوداشت روز جم اجرایی شد.

طی دو سال اخیر، شرایط ویژه کرونایی کشور، سبب شد تا برنامه های نکوداشت روز جم در گستره ای محدودتر و از بستر فضای مجازی اجرایی شود و امیدواریم در سال های آتی و با عبور از اپیدمی بیماری کرونا بتوان برنامه ها را با کیفیت مطلوب تر و متنوع تر اجرایی کرد.

مجموعه دبیرخانه دائمی نکوداشت روز جم با توجه به فرصت کوتاه و شرایط محدودساز کرونایی، تلاش کرد تا برنامه های یازدهمین نکوداشت با رویکرد توجه به ظرفیت ها و سرمایه های مادی و انسانی اجرایی شود که برگزاری کنسرت توسط هنرمند بومی شهرستان، تجلیل از چهره های برتر شهرستان در حوزه های مختلف، تجلیل از کادر بهداشتی درمانی شهرستان و نیز تجلیل از خانواده فداکاری که پیکر جگرگوشه خود را برای زندگی بخشیدن به ۱۱ بیمار نیازمند پیوند وقف کرده بود از جمله این برنامه ها بود.

طبیعتا در هر برنامه ای کاستی ها و نواقصی وجود دارد اما سعی کردیم این نواقص را تا حد ممکن مرتفع سازیم و امیدواریم در آینده شاهد برنامه های بهتر و با کیفیت تری برای سربلندی دیار زیبای مان “جم” باشیم.

از همه عزیزانی که طی این مدت برای برگزاری برنامه ها یاورمان بودند صمیمانه سپاسگزارم. لازم می دانم مراتب قدردانی خود را از امام جمعه محترم شهر جم، فرماندار گرانقدر شهرستان، معاون محترم سیاسی اجتماعی فرماندار، فرماندهی محترم انتظامی شهرستان، رئیس محترم اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، شهردار محترم جم، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر جم، پرسنل تلاشگر شهرداری جم ابراز نمایم.

همچنین از همکاران عزیزم آقایان عباس اعتمادی پور، علی دانشمند، محمد عبدالهی، محمد جواد شادکام، سام موسایی، احمد بی باک، صمد بهرامی کشکولی، مصطفی هاشمی نژاد، مهدی مهران نژاد، ابوالفضل دهقان و مهدی صبوری که در دبیرخانه دائمی نکوداشت روز جم شبانه روز برای اجرای این برنامه تلاش کردند بی نهایت سپاسگزارم.

و سپاسی ویژه هم خود را از هیات داوران در جریان انتخاب چهره های سال که کنار ما بودند و همچنین داریوش تازش هنرمند خوشنویس جم، اهالی موسیقی شهرستان، گروه تصویر برداری کاکایی فیلم و اصحاب رسانه شهرستان خصوصا سایت های خبری آینه جم، تاورتا، آوای بوشهر، نسیم جم،سی کن، سلام جم و بانیان آزادی که برای برگزاری هر چه بهتر برنامه ها یاری گر مجموعه دبیرخانه بودند.

برای همه شهروندان عزیز جم در آستانه اعیاد بزرگ شعبانیه و عید باستانی نوروز روزهایی شاد و آباد را آرزو دارم.